چشم انداز ورسالت بیمارستان

1400/2/19 0:0

 

چشم انداز بيمارستان امام حسین (ع) اهرم

ما بر آنیم تا با اتکال به نیروی لایزال الهی و تشریم مساعی تمامی کارکنان و متخصصین خدوم و دلسوز خود با ارائه مراقبتهای درمانی با کیفیت و رعایت بالاترین استانداردها و استفاده از فناوری نوین پزشکی و روزآمد با راه اندازی و فعال سازی بخش های مختلف بیمارستان از جمله اتاق عمل ، فاز LDR، بخش های ویزه با تکیه بر امر پژوهش و تحقیق بعنوان انتخاب اول بیماران , پزشکان و کارکنان برگزیده شویم.

 

 

رسالت (MISSION ) بیمارستان امام حسین (ع) اهرم

بیمارستان امام حسین ( ع) اهرم به عنوان تنها مرکز درمانی تمام وقت شهرستان تنگستان واقع در چهل و پنج کیلومتری استان بوشهر ، ارائه دهنده مطلوب ترین خدمات درمانی در سطح کشور با هدف افزایش رضایت مندی  و اعتماد سازی از طریق ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت و استاندارد سازی میباشد  .  در این مسیر به اهداف و ارزشهای ذیل معتقدیم:

1.      در پاسخگویی به نیازهای منطقی گیرندگان خدمت همواره بهترین خدمات را بر اساس استانداردها با استفاده از امکانات موجود ارائه دهد.

2.      در برآورده کردن نیازهای منطقی مراجعه کنندگان به این مرکز عدم تبعیض ، برقراری مساوات ، عدالت ، رضایت مندی و اعتماد سازی متقابل مددجویان و کارکنان را در ارائه خدمت سرلوحه کار خود قرار دهد.

3.      در به کار گیری نیروها برای تمامی واحدهای خود داشتن تعهد ، تخصص ، دانش لازم و شایسته سالاری ، مشارکت طلبی ، انعطاف پذیری و پاسخ گو بودن را به عنوان بالاترین اصل در نظر داشته باشد.

4.      در مدیریت مرکز اصل مشارکت طلبی را به کار گیرد.

5.      نسبت به تعهدات خود مبنی بر ارائه خدمات درمانی و تشخیصی به مددجویان متعهد باشد و مهرورزی و ارزشهای انسانی را پاس بدارد و به شرافت انسانی افراد احترام بگذارد.

6.       جهت دستیابی  و حرکت به سوی اهداف مقدس و والای خود همدلی و همکاری و مشارکت پرسنل را برانگیزد.

7.      قانون مداری و نظم و انظباط اداری سرمشق تمام فعالیتهای خود قرار دهد.

8.      بهبود کیفیت ، ارتقاء آموزش  و  سلامت و نو آوری را سرلوحه کار خود قرار دهد.


تاریخ بروز رسانی:   20 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >