تقدیر و تشکر از پرسنل بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به مناسبت روز کارمند

6 شهريور 1402

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم :  سرکار خانم دکتر زینب حسینی ریاست محترم بیمارستان ، به مناسبت روز کارمند از پرسنل زحمتکش این مرکز درمانی تقدیر و تشکر کردند.

ایشان اظهار داشتند : چهارم شهریور ماه که مقارن با سومین روز هفته دولت است به پاسداشت تلاش کارمندان، به نام این عزیزان نامگذاری شده است تا به یمن این روز از زحمات صادقانه و تلاش‌ ارزشمند کارمندان در راستای اهداف سازمانی، که همان خدمت شایسته به مردم است قدردانی شود.
تلاشی که بواسطه تنوع و گستردگی خدمات در عرصه های مختلف بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی و غیره گستره فراوانی دارد که در ایام همه گیری کووید ۱۹ با سختی های بیشتری همراه شد، اما این عزیزان تمام تلاش خود را برای ارائه خدمت مطلوب به مردم و توسعه بیمارستان انجام دادند که شایسته سپاسگزاری است.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، روز کارمند را به کارکنان بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان، سلامتی و توفیق روزافزون در انجام وظایف محوله، آنگونه که موجب رضای خالق است، مسئلت می نمایم.


کلمات کلیدی:
هفته.دولت.روز.کارمند.بیمارستان.امام.حسین.(ع).اهرم    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر |گزارش تصویری |گزارش صوتیارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >